Jūs esate čia: Biblioteka Veikla
  Veikla

Puslapis 1 iš 4  > >>

Bibliotekoje - skaitykloje balandžio pradžioje „pražydo“ stendas, kuris mus supažindina su trimis autoriai, mininčiais sukaktis.

1. Kovo 8 d. paminėtos Šatrijos Raganos (Marijos Pečkauskaitės) 140-osios gimimo metines. Stendas intriguoja faktais iš autorės biografijos ir žinomiausių kūrinių ištraukomis.
  2. Petro Cvirkos – 70-osios gimimo metinės. Jo kūrinių ištraukos privers surimtėti, susimąstyti.
  3. Kazio Binkio - 75-osios gimimo metinės. Romantiški, lengvi „Debesų jaučiukai“, „100 pavasarių“ ir „Akvarelės“ kviečia skaityti ir džiaugtis pavasariu.

Taip pat pristatomos visų autorių knygos. Kiekvienas norintis gali pasklaidyti knygų puslapius, paskaityti ištraukas, patikus knygai, nueiti į biblioteką ir gerai praleisti laiką skaitydamas.

Daugiau

Kovo 16 – oji mūsų mokykloje buvo ypatinga diena. Labiausiai nustebinti buvo ketvirtokai. Jie sulaukė neįprastų svečių – knygnešių. Mokyklos bibliotekos darbuotojos tą dieną tapo knygnešės. Jos supažindino mokinius su vienu iš liūdniausių mūsų tautos istorijos įvykių – lietuviškos spaudos draudimu. Mokiniai itin atidžiai klausėsi pasakojimo, o po to labai aktyviai diskutavo, klausinėjo. Knygnešių dienos proga ketvirtokams buvo priminta ir skaitymo svarba. Jie klausėsi bibliotekos darbuotojų skaitomų pasakėčių, drąsiausi ryžosi skaityti patys pasirinktą kūrinį iš knygelių, kurias jiems į klasę atnešė knygnešės.

Daugiau

Šių metų sausio mėnesį minimos šios sukaktys:

1. 65 – osios Vytauto Račicko gimimo metinės,
  2. Pirmosios lietuviškos knygos – 470-ies metų sukaktis,
  3. 120 – osios Ievos Simonaitytės gimimo metinės.

Ta proga mokyklos biblioteka – skaitykla parengė stendą – parodą.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Gautos naujos knygos

Kviečiame apsilankyti!

Daugiau

Eilę metų mūsų mokyklos biblioteka – skaitykla prisijungia prie gražaus tarptautinio projekto „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Šie metai ne išimtis.

Buvo paruoštas stendas su nuostabaus kūrinio „Garmano vasara“ iliustracijomis.

Be stendo visą savaitę vyko įvairūs renginiai, kuriuose noriai dalyvavo ir pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai.

Daugiau

2016 m. rugsėjo 21 d. minimos 115 – osios Prano Vaičaičio mirties metinės.

Daugiau

2016 m. rugsėjo 25 d. minimos 110 – osios Kazio Inčiūros gimimo metinės. Ta proga parengtas stendas pristatantis autoriaus gyvenimą ir kūrybą.

Daugiau

Biblioteka – skaitykla, linki visiems jaukių ir gražių švenčių.

Daugiau

Lapkričio 29 d. biblioteka skaitykla mini draugo dieną. Apie draugystę labai daug išmano ir  mums kalba Mikė-Pūkuotukas;

„Diena, praleista be draugo – kaip ąsotis, kuriame neliko nė lašelio medaus“.

Daugiau
2016 m. spalio 15 d. minimos 80- osios Vlado Šimkaus gimimo metinės. Pristatyta autoriaus kūryba.

Gegužė 2017