Jūs esate čia: Biblioteka Veikla
  Veikla

Puslapis 1 iš 4  > >>

Kaip ir kasmet, lapkričio viduryje mūsų mokykloje prasiautė „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Renginių buvo daug ir įvairių. Tradiciškai pirmadienį pradėjome  ryto skaitymu „Auštant“. Mokiniams buvo pristatytas suomių rašytojo, iliustratoriaus – grafiko Mauri Kunnas kūrinys „Lobių sala“. Šis kūrinys  pakvietė moksleivius nusikelti į piratiškų nuotykių kupiną lobių salą. Ištraukos sužavėtiems mokiniams buvo pasiūlyta nupiešti kūrinio iliustracijų.

Daugiau
Lapkričio 14 diena  mūsų mokykloje buvo ypatinga. Bibliotekoje – skaitykloje tą  dieną mokiniai pasitikti žaismingai, su džiugesiu ir vaikišku siautuliu. Buvo minimos  110 – osios A. Lindgren gimimo metinės. Astrida Lindgren - viena garsiausių švedų rašytojų, kūrusi vaikams. Jos kūriniai išversti daugiau nei į 85 pasaulio kalbas. Rašytoja sukūrė tokius personažus kaip Pepė, Karlsonas, Emilis. Parašė tokias knygas kaip „Pepė Ilgakojinė“, „Mijo, mano Mijo“, „Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Mūsų visų Madikė“ ir daug kitų žymių ir vaikų mėgstamų kūrinių. Linksmai iliustruotos kūrinių ištraukos ir nuo stendo nukarusios Pepės „kojinės“ lankytojams suteikė daug džiaugsmo.
Daugiau

Bibliotekoje - skaitykloje balandžio pradžioje „pražydo“ stendas, kuris mus supažindina su trimis autoriai, mininčiais sukaktis.

1. Kovo 8 d. paminėtos Šatrijos Raganos (Marijos Pečkauskaitės) 140-osios gimimo metines. Stendas intriguoja faktais iš autorės biografijos ir žinomiausių kūrinių ištraukomis.
  2. Petro Cvirkos – 70-osios gimimo metinės. Jo kūrinių ištraukos privers surimtėti, susimąstyti.
  3. Kazio Binkio - 75-osios gimimo metinės. Romantiški, lengvi „Debesų jaučiukai“, „100 pavasarių“ ir „Akvarelės“ kviečia skaityti ir džiaugtis pavasariu.

Taip pat pristatomos visų autorių knygos. Kiekvienas norintis gali pasklaidyti knygų puslapius, paskaityti ištraukas, patikus knygai, nueiti į biblioteką ir gerai praleisti laiką skaitydamas.

Daugiau

Kovo 16 – oji mūsų mokykloje buvo ypatinga diena. Labiausiai nustebinti buvo ketvirtokai. Jie sulaukė neįprastų svečių – knygnešių. Mokyklos bibliotekos darbuotojos tą dieną tapo knygnešės. Jos supažindino mokinius su vienu iš liūdniausių mūsų tautos istorijos įvykių – lietuviškos spaudos draudimu. Mokiniai itin atidžiai klausėsi pasakojimo, o po to labai aktyviai diskutavo, klausinėjo. Knygnešių dienos proga ketvirtokams buvo priminta ir skaitymo svarba. Jie klausėsi bibliotekos darbuotojų skaitomų pasakėčių, drąsiausi ryžosi skaityti patys pasirinktą kūrinį iš knygelių, kurias jiems į klasę atnešė knygnešės.

Daugiau

Šių metų sausio mėnesį minimos šios sukaktys:

1. 65 – osios Vytauto Račicko gimimo metinės,
  2. Pirmosios lietuviškos knygos – 470-ies metų sukaktis,
  3. 120 – osios Ievos Simonaitytės gimimo metinės.

Ta proga mokyklos biblioteka – skaitykla parengė stendą – parodą.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

Gautos naujos knygos

Kviečiame apsilankyti!

Daugiau

Eilę metų mūsų mokyklos biblioteka – skaitykla prisijungia prie gražaus tarptautinio projekto „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Šie metai ne išimtis.

Buvo paruoštas stendas su nuostabaus kūrinio „Garmano vasara“ iliustracijomis.

Be stendo visą savaitę vyko įvairūs renginiai, kuriuose noriai dalyvavo ir pradinių ir vyresniųjų klasių mokiniai.

Daugiau

2016 m. rugsėjo 21 d. minimos 115 – osios Prano Vaičaičio mirties metinės.

Daugiau

2016 m. rugsėjo 25 d. minimos 110 – osios Kazio Inčiūros gimimo metinės. Ta proga parengtas stendas pristatantis autoriaus gyvenimą ir kūrybą.

Daugiau

Biblioteka – skaitykla, linki visiems jaukių ir gražių švenčių.

Sausis 2018