Jūs esate čia: Mokiniams Gabių mokinių akademija Karštos naujienos
  Karštos naujienos
2018 m Gegužės 9 d 13 val. 222 kab. vyks 3 klasių Matematikos, Lietuvių, Gamtamokslinio fakultetų konferencija. Gegužės 10 d. 13 val, 222 kab. vyks 4 klasių   Matematikos, Lietuvių, Gamtamokslinio fakultetų konferencija.
Daugiau
Sausio 26 d., 13 val. 222 kabinete vyks 4 klasių Lietuvių k., Matematikos, Gamtamokslinio fakultetų konferencija.
Sausio 31 d., 13 val. 222 kabinete vyks 2-3 klasių Lietuvių k., Matematikos, Gamtamokslinio fakultetų konferencija.
Kviečiame dalyvauti. Daugiau

NUGALĖTOJAI

I vieta - Karolina Kasnauskė (10 m.), Kretingos M. Daujoto pagrindinės mokykla, 4 d kl., piešinys „Žiemos sodas mano akimis“ (piešinio Nr. 10)

I vieta - Vytautė Atstupėnautė (8 m.), Panevėžio „Vilties“ progimnazija, 2 b kl., piešinys „Lai skleidžiasi žiedai Žiemos sode“ (piešinio Nr. 16)

II vieta - Justė Abelkytė (10 m.), Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla, 4 c kl., piešinys „Praeities muziejus“ (piešinio Nr. 6)

III vieta - Magdalena Brundzaitė (10 m.), Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla, 4 d kl., piešinys „Žiemos sodo pasaka“ (piešinio Nr. 18)

IV vieta - Kamilė Škarnulytė (8 m.), Panevėžio „Vilties“ progimnazija, 2 b kl., piešinys „Gyvybė žiemos sode“ (piešinio Nr. 7)

V vieta - Bernadeta Rimkutė (10 m.), Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla, 4 c kl., piešinys „Po araukarijos skara“ (piešinio Nr. 33)

Speciali nominacija už netradicinį meninį sprendimą:

Ula Virbalytė (10 m.), Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla, 4 d kl., piešinys „Neatrasta gėlė“ (piešinio Nr. 17)

Sveikiname respublikinio pradinių klasių mokinių piešinių konkurso nugalėtojus ir linkime Jiems tolimesnių sėkmingų kūrybinių idėjų ir darbų.​​​​​​

Daugiau
GMA nariai džiaugsmingai susirinko į aktų salę pasveikinti ženkliuko kūrimo konkurso nugalėtoją Karoliną. Jos kūrinys tapo ženkliuku. Pavaduotoja Raimunda visus pasveikino bei pasakė, kad bus didžiulė garbė segėti šį puikų ženkliuką ir kiekvienam jį padovanojo. Branginkime šią dovaną ir būkime jos verti!
Daugiau
Kviečiame visus GMA narius dalyvauti Respublikiniame piešinių konkurse ,,Muziejaus duris pravėrus'', kuris skiriamas Kretingos muziejaus, Žiemos sodo atkūrimo 30-osioms metinėms paminėti.
Piešiama ant storesnio A3 formato lapo bet kokia piešimo technika: guašu, akvarele, spalvotais pieštukais ir kt.
Darbus atnešti iki lapkričio 10 d. Geriausi darbai bus eksponuojami Kretingos muziejuje, parodoje ,,Grafų Tiškevičių Žiemos sodo istorija''.
Linkime visiems sėkmės ir laukiame jūsų nuostabių piešinių!
Daugiau

KONKURSO GMA ,, Smalsutis '' emblemos kūrimo NUGALĖTOJA tapo:

Lietuvių kalbos fakulteto, 3 d klasės narė - KAROLINA KASNAUSKĖ.

Sveikiname nugalėtoją! Valio!!!

Daugiau
Gegužės 17 d., 13 val. 222 kabinete vyks 2 klasių Lietuvių k., Matematikos, Gamtamokslinio fakultetų konferencija. Kviečiame dalyvauti.
Gegužės 17 d., 13 val. 106 kabinete vyks 3-4 klasių Lietuvių k., Matematikos, Gamtamokslinio fakultetų konferencija. Kviečiame dalyvauti.

Gerb. Tėveliai ir mieli mokiniai,

Skelbiamas konkursas GMA (gabių mokinių akademija) ,, Smalsutis '' emblemos kūrimui. Konkurse dalyvauja mokiniai ir jų tėveliai. Darbą pateikti A5 formatu pasirinkta technika iki š. m. gegužės 17 d.

Darbai bus pristatyti kūrybos parodoje, o emblema nugalėtoja bus panaudota GMA ženkliuko kūrimui.

Informacija atnaujinta: 2017-12-14, 11:46:24
Gegužė 2018