Jūs esate čia: Mokiniams Gabių mokinių akademija Veikla
  Veikla
Lietuvių k. fakulteto 3 - 4 klasių mokiniai su mokytojomis Sotera Martusevičiene ir Janina Kniukštiene vyko į Asvejos regioninį parką, kur gyvosios gamtos pamoką vedė gamtininkas Remigijus Karpuška.
Vaikštinėdami po Žingių miško pažintinį taką mokiniai sužinojo daug gamtos paslapčių. Prisilietė prie medžių milžinų ir ąžuolų senolių, kurių amžius siekia daugiau kaip 250 metų. Išgirdo įdomybių apie šikšnosparnį, genį, žaltį, voverę ir šerną.
Ši programa ,,Miško paslaptys'' buvo vykdoma iš projekto ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra''.
Daugiau

Lietuvių k. fakultetas kūrė akademijos emblemą. Prieš konferenciją surengė akademiją lankančių mokinių kūrybos parodą "Kuriame akademijos emblemą". Konferencijos metu lietuvių k. fakulteto dalyviai pristatė emblemos kūrimo idėją, paaiškino emblemos simbolių ir spalvų reikšmę.

Matematikai matavo kambario plotą. Jie ne tik pristatė kambario ploto brėžinius, bet ir pateikė linksmų uždavinių figūros plotui ir stačiakampiui išmatuoti.

Gamtininkai sėjo, augino, užaugino ir pristatė iš sėklų sudaigintus augalus. Ypatingai įdomiai pateikė surinktą informaciją apie serenčius. Jaunieji tyrinėtojai pakvietė paragauti, pauostyti užaugintą levandą, baziliką, mėtą, serentį. Labiausiai vaikus sudomino informacija apie serenčių naudą. Pasirodo, peršalus ar sloguojant, serenčio arbata padeda sveikti, o kvėpuojant jo aitrų aromatą, sloga dingsta greičiau nei geriant vaistus. Mokytoja Nijolė pamokė kvėpavimo pratimų, kurie pagelbės sloguojant.

Dėkojame visiems dalyviams ir džiaugiamės jų atliktais puikiais darbais.

Daugiau
Lietuvių kalbos fakulteto antrokai konferencijos dalyviams pristatė savo sukurtus pasakojimus apie šeimą. Mokiniai darbuose panaudojo nuotraukas, jas originaliai apipavidalino bei aprašė. Buvo pateikti įdomiausi ir dailiausiai atlikti darbai. Sužavėjo mokinių gebėjimas sklandžiai ir nuosekliai kalbėti.
Matematikos fakulteto antrokai pristatė sukurtus matematinių terminų kryžiažodžius. Vaikai pademonstravo ne tik probleminį, grafinį mąstymą, bet ir gebėjimą kurti eiliuotus klausimus. Konferencijos dalyviai su didžiuliu užsidegimu narpliojo pateiktus kryžiažodžius.
Gamtamokslinio fakulteto tyrėjai pristatė savo daržininkystės gebėjimus. Vaikai tyrinėjo sėklas, jas sėjo ir stebėjo, kaip auga. Visi pasidžiaugė gražuoliais pomidorų, serenčių, nasturtų, bazilikų daigeliais.
Sveikiname visus dalyvius ir džiaugiamės jų nuostabiais darbais.

Informacija atnaujinta: 2017-02-21, 08:31:48
Gruodis 2017