Jūs esate čia: Naujienos

Gegužės 4-6 dienomis viename iš didžiausių Vokietijos miestų – Miunchene susirinko 130 mokytojų ir švietimo srities darbuotojų, kurie  dalyvavo „eTwinning“ programos tarptautiniame profesinės raidos seminare. Į seminarą, kurio pavadinimas „Kūrybinis ir kultūrinis ugdymas – Inkliuzinis požiūris“ („Creative and Cultural Education – Inclusive Approaches“), atvyko dalyviai iš 24 Europos šalių, tame tarpe ir šių eilučių autorė bei dar keturios mokytojos iš Lietuvos. Klausėmės pranešimų, dirbome praktiniuose mokymuose, sužinojome daug ir įvairios informacijos apie muziką, dailę, teatrą, amatus, teksto interpretavimą, meninės raiškos priemones. Sužinojome, kaip įtraukti mokinius į bendras veiklas ir pagerinti jų kūrybinio mąstymo gebėjimus bei vaizduotę. Kadangi seminaro tema buvo susijusi su kultūra, aplankėme Bavarijos muziejų, kuriame eksponuojami įžymių dailininkų paveikslai bei įdomūs menininkų darbai. Šio seminaro dėka suradome naujų draugų, projektų partnerių, įgijome žinių, kaip vykdyti projektus su įvairių Europos šalių mokyklomis, kaip paįvairinti mokinių veiklą per pamokas ir kituose užsiėmimuose.

Jūratė Lukauskienė

Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos anglų kalbos  mokytoja

..
Gegužė 2017