Jūs esate čia: Naujienos
Gegužės 18 d. Šypsenos klubo nariai su specialiosiomis pedagogėmis Daiva Malakauskiene ir Janina Mickuviene dalyvavo Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose vykusiame saviraiškos festivalyje „Man smagu, tau smagu, tad pabūkime kartu“. Šiemet kartu su Šypsenos klubo nariais nutarėme inscenizuoti „Raganų puotą“. Mokiniai kartu su specialiosiomis pedagogėmis gamino dekoracijas, apgalvojo aprangas, kūrė raganų ir velnių šokį.

Festivalio iniciatorė Ingrida Krikščiūnienė, Klaipėdos rajono pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė. Pabuvusi mūsų mokykloje saviraiškos festivalyje „Kuriu ne tik sau“ jau ketvirtus metus kviečia įvairių gebėjimų ir poreikių mokinius atvykti į Klaipėdą ir atskleisti savo gebėjimus. Festivalyje  dalyvavo 271 moksleivis iš 31 Lietuvos mokyklos. Šito renginio vaikai laukia ir svajoja apie  pasirodymą visus metus. Festivalis dalyvauja ir Prezidentės inicijuotoje nacionalinėje kompanijoje "Už saugią Lietuvą". Prezidentės sveikinimą festivalio dalyviams perskaitė Maksas iš grupės „Biplan“. Tai tikrai graži ir puiki šventė vaikams. Buvo verta dalyvauti, pamatyti vaikų švytinčias iš džiaugsmo akis, pasisemti pačių geriausių emocijų.

Specialioji pedagogė Daiva Malakauskienė

Gruodis 2017