Jūs esate čia: Naujienos
Motina – pati nuostabiausia ir paslaptingiausia jėga. Mes tikime, kad ji sukūrė šitą didelį, paslaptingą pasaulį, ir todėl jai viskas paklūsta: didžiulių jovarų žydėjimas, žaibais tviskanti vasaros liūties naktis, atitirpusi pavasario žemė, raminantis paukščių čiulbėjimas... Mama... toks, rodos, paprastas visiems kasdienis žodis... Bet kai kiekvienas kalbame apie savo mamą, tas žodis jau kitoks.
Popietėje ,,Tau, mamyte!“ penktų klasių mokiniai gražiausius žodžius, skambiausias dainas skyrė savo brangioms mamoms. Muzikos mokytojo Vilmanto Volskio vadovaujami mokiniai pamokų metu išmoko ne tik dainuoti, bet ir groti. Mokytoja Danutė Savčuk penktokėlius išmokė šokti. Koncerto pabaigoje kiekvienas mamai padovanojo per dailės pamoką padaryta dovanėlę – mini rankinę. Rankines kurti ir parodą ,,Piešiu mamą“ padėjo surengti dailės mokytoja Ada Bastienė.

Mama... niekada nebus per daug kalbėti apie ją. Ji visuomet pati geriausia, gražiausia, suprantanti labiau už kitus, žinanti daugiau, mokanti geriau...

Renginį organizavo penktų klasių auklėtojos:
Loreta Bernienė, Esmiralda Butrimaitė, Jūratė Račinskienė, Vida Pranaitienė.
Kovas 2017