Jūs esate čia: Naujienos

Gegužės  19 d.  mūsų mokykloje pirmą kartą startavo 6 klasių mokinių rusų ( užsienio) kalbos olimpiada „Pirmas žingsnis“. Olimpiados nuostatus kūrė rusų kalbos mokytojos A.Petrulienė ir E.Daniuk. Olimpiadoje kalbėjimo, skaitymo bei rašymo rusų kalba gebėjimus demonstravo net 16  mokinių, kurie su dideliu malonumu ir noru sutiko joje  dalyvauti. Olimpiados dalyviai  labai gražiai, kaip aktoriai įsijautę į pokalbio vaidmenis, pademonstravo savo  gebėjimus bendrauti  rusų kalba. Mokinių rašymo  darbai buvo užkoduoti. Visi dalyviai pasirodė puikiai. Tačiau geriausias žinias parodė ir surinko daugiausia taškų mokinės, užėmusios prizines vietas. Net trys mergaitės  surinko  vienodą taškų sumą ir užėmė I vietą. Tai : Karolina Mažrimaitė 6b (mokytoja A.Petrulienė) ir Inesa Naidyšinaitė bei  Gytė Pušinskaitė  6b (mokytoja  E.Daniuk ). Edita .Maksvytytė 6b (mokytoja A.Petrulienė ) - II-ją vietą ir Klaudija Kartevičiūtė 6b ( mokytoja A.Petrulienė )- III- ją vietą. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais. Norisi tikėtis , kad tokia olimpiada bus rengiama kasmet ir taps tradicine. Sveikiname nugalėtojus!

Rusų kalbos mokytojų vardu Eugenija Daniuk
..