Jūs esate čia: Naujienos

Mūsų mokyklos mokiniai vykdo respublikinio projekto ,,Sveikatiada“ veiklas.

Lapkričio mėnesį mokykloje vyko  Sveikatiados maratonas. Buvo organizuota  ,,,Languota savaitė“. Jos metu mokiniai pertraukų metu ir po pamokų žaidė įvairius stalo ir judriuosius žaidimus.

Lapkričio pabaigoje vykdytos veiklos ,,Judėjimo džiaugsmas“ (bėgimas, mėtymas į krepšį, lanko sukimas, šokinėjimas per virvutę ir kliūtis ir kt.). Sportines veiklas baigė  5 klasių mokiniai susirinkę į sporto salę, kur varžėsi estafečių varžybose. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po 6 berniukus ir 6 mergaites. Visų estafečių metu vyko atkakli kova. Kiekviena komanda norėjo laimėti. Sėkmingiausiai pasirodė 5a klasės komandos nariai. Sportuojant išryškėjo tokie mokinių bruožai, kaip draugiškumas, savitarpio supratimas, pagalba vienas kitam, bendras noras laimėti. Pasibaigus estafečių varžyboms mokiniai išsiskirstė geros nuotaikos, pasiryžę kitose varžybose siekti revanšo.

Projekto „Sveikatiada“ organizuojamos veiklos skatina gyventi sveikiau ir aktyviau, susimąstyti apie savo, draugo ar net mokytojo mitybą bei fizinį aktyvumą. Organizuojamos veiklos skatina mokinius bendradarbiauti, dirbti komandoje.

Kotryna Jonaitytė, 8 c klasė mokinė

Gruodis 2017