Jūs esate čia: Naujienos
„Pupa“- mūsų mokyklos jaunimo liaudies šokių kolektyvas, kuriame šoka aštuonios VII-VIII klasių moksleivių poros. Tokiu pat vardu pavadintas ir respublikinis vaikų ir jaunimo  liaudies  šokių festivalis, kuris 2015 metais pirmą kartą buvo suorganizuotas mūsų mokykloje. Idėjos autorius - mokyklos liaudies šokių kolektyvo vadovas  mokytojas Paulius Vaitkevičius.

Pirmasis „Pupos“ festivalis įvyko mūsų mokyklos aktų salėje. Nuo to laiko festivalio  dalyvių skaičius smarkiai išaugo, todėl šių metų šventei prireikė daugiau erdvės. Festivalis buvo surengtas Kretingos kultūros centre. Šventėje be mūsų  mokyklos šokių kolektyvo „Pupa“ dalyvavo šokėjai iš Mažeikių, Gargždų,  Jurbarko, Plungės miestų bei  Panevėžio rajono.   Dalyvavo Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos merginų stilizuotų šokių grupė „Linažiedės“,  Kretingos meno mokyklos vaikų šokių studija „Ratilėlis", Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos liaudiškų šokių kolektyvas.
Šiemet festivalio metu kolektyvai sušoko 33 šokius, tarp jų ir šokį  „Virvelė, virvykštė, virvogalis“,  kuriam choreografiją sukūrė  mokyklos šokių mokytojas Paulius Vaitkevičius.
Džiaugiamės savo mokyklos šokėjų pasiekimais, tikimės, kad ir kitas "Pupos" festivalis vėl sukvies didelį būrį bendraminčių bei liaudies muzikos ir šokių  mylėtojų.
Gruodis 2017