Jūs esate čia: Naujienos

Adventas - tai laikas, kai norisi būti geresniam, jautresniam, dalintis su kitais savo  šypsena, nuoširdumu, suteikti aplinkiniams džiaugsmo. Adventas mus kviečia susitaikyti, užmirštą prisiminti, aukoti, pasiryžti savanorystei ar kitam geram darbui.

Gruodžio 6 dieną Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos  mokinukai lankėsi Kretingos Padvarių  socialinės globos namuose, kur vyko integruoto pilietiškumo projekto ,,Iš širdies į širdį“ labdaros renginys.

Svečiuose mokiniai socialinės globos namų gyventojams pristatė meninę programėlę. Ketvirtų klasių mokinės Urtė Endružytė, Magdalena Brundzaitė ir Vaiva Trumpenskaitė atliko meninę – literatūrinę kompoziciją „Vilties kibirkštėlė“ (mokines ruošė pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Sotera  Martusevičienė ir Nijolė Meškauskienė), 8c klasės mokinė Gabija Rumeikaitė klausytojams dovanojo dainą „Gervės klyksmas“, o antrų – ketvirtų  klasių vokalinio ansamblio dainininkės atliko net tris kūrinius – A. Niparavičienės dainą „Muzika“, lietuvių liaudies sutartinę „Aviža prašė“ ir M. Noviko dainą „Mano mama“. Šiltus žodžius bei savo rankomis pagamintas saldžias dovanėles globos namų gyventojams dovanojo ir mokyklos „Jaunųjų daujotukų“ būrelio (vadovė mokytoja Esmiralda Butrimaitė) atstovės Miglė Valatkaitė, Aleksandra Misiūnaitė  ir Gabrielė Kavaliauskaitė.

Rūpestis, dėmesys, šiluma ir pagalba gali suteikti daug drąsos, stiprybės ir vilties tiems, kurie jos stokoja. Socialinės globos namų gyventojai džiaugėsi išskirtinėmis  adventinėmis dovanomis – adventiniais vainikais bei kalėdiniais angelėliais (juos kūrė mokyklos  technologijų mokytoja ekspertė Marija Šaltmerienė, dailės vyresnioji mokytoja Ada Bastienė).

Muzikos mokytoja metodininkė Milda Trušauskaitė

Balandis 2018