Jūs esate čia: Biblioteka Veikla
  Veikla

Kaip ir kasmet, lapkričio viduryje mūsų mokykloje prasiautė „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Renginių buvo daug ir įvairių. Tradiciškai pirmadienį pradėjome  ryto skaitymu „Auštant“. Mokiniams buvo pristatytas suomių rašytojo, iliustratoriaus – grafiko Mauri Kunnas kūrinys „Lobių sala“. Šis kūrinys  pakvietė moksleivius nusikelti į piratiškų nuotykių kupiną lobių salą. Ištraukos sužavėtiems mokiniams buvo pasiūlyta nupiešti kūrinio iliustracijų.

Pradinių klasių mokiniai sulaukė svečių  iš Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos. „Lobių salos“ pakerėti mažieji klausytojai per pertraukas galėjo savo fantaziją išsakyti kurdami „Piratišką istoriją“ „ nesibaigiančioje“ popieriaus juostoje. O mūsų mokyklos delegacija buvo svečiuose ir vyresniems  J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos moksleiviams skaitė nuotaikingą A. Lindgren kūrinio „Pepė Ilgakojinė“ ištrauką.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitę tradiciškai užbaigė kulinarinė diena. Su mokiniais prie arbatos ir sumuštinių diskutavome apie tradicinius šiaurės šalių valgius, mokinių mėgstamus patiekalus bei pusryčių svarbą kiekvienam iš mūsų.

Sausis 2018