Jūs esate čia: Naujienos

Gruodžio  antrą savaitę  mūsų mokyklos mokiniai, tarp jų  ir „Jaunųjų daujotukų“ būrelio  nariai,   Kretingos muziejaus Baltojoje salėje susitiko su  miesto Garbės piliečio vardą pelniusiais asmenimis. Baigta kultūrinio svetingumo programa, kurios svarbiausias tikslas - padėti vaikams ir jaunimui užmegzti santykius su šalies paveldu ir istorija.

Šis susitikimas- baigiamasis edukacinės  programos „ Lietuva, Tėvyne mūsų“  renginys. Renginio organizatoriai, muziejaus direktorė Vida Kanapkienė  norėjo moksleiviams papasakoti, už kokius nuopelnus suteikiamas garbės piliečio vardas. Moksleiviams priminta, kad Kretingos rajono Garbės piliečio vardas suteiktas jau  42 asmenims.Tą vakarą renginyje dalyvavo ir savo mintimis dalinosi  septyni rajono  garbės piliečiai –  poetė Nijolė Rimkienė, gydytoja Janina Rapalienė, tautodailininkė Laimutė Grigaitienė, medžio drožėjas Adolfas Viluckis, buvęs rajono meras  Valerijonas Kubilius,  ištvermingiausiu  žmogumi  pasauly tituluojamas Piotras Silkinas.  Mums, jauniems miško bičiuliams, ypač smagu buvo dar kartą susitikti, pabendrauti su buvusiu Kretingos miškų urėdu Antanu Baranausku.

Renginio dalyvius, svečius pasveikino mūsų mokyklos merginų šokių kolektyvas „Ritmas“.

Muziejaus Baltojoje salėje buvo įžiebta eglutė.

Aleksandra, Miglė,

"Jaunųjų daujotukų" būrelio narės