Jūs esate čia: Naujienos
Atkurtos Lietuvos Šimtmetis - mūsų Lietuvos, gyvos mūsų šeimų istorijose, šventė. Valstybės šimtmečio programoje svarbios trys kryptys, atspindinčios trispalvės spalvas ir tris tikslus – Pažink, Kurk, Švęsk. Norėjau, kad kiekvienas atrastų savo ryšį ir savo emociją su Vasario 16-ąja.Tad vasario 15d, šventės išvakarėse 6b klasės mokiniai po 2 pamokų keliavo į Kretingos muziejų, kur turėjo galimybę susipažinti su mūsų krašto istorija, prisiminti istorinius šalies įvykius, kuriuose dalyvavo ir Kretingos rajono gyventojai.

Prieš pereinant į kitą muziejaus pastatą galėjome sudalyvauti edukacinėje pamokėlėje „Saldainių gaminimas“ , kurią labai įdomiai pravedė „Madam Asta“. Pagaminome po 5 saldainius ir laimingi patraukėme į grafų Tiškevičių rūmus .Grožėjomės gintaro dirbinių, tautinių kostiumų parodomis. Laukdami vasario 16-os dienos minėjimo, relaksavome tarp gražių gėlių, džiaugėmės spalvotomis žuvimis, šamu ramiai plaukiojančiu baseine, paukščių čiulbėsiu, prinokusiomis citrinomis, kabančiomis medelyje. Baltoje salėje dalyvavome popietėje „Lietuva, šalis mana“. Susidomėję klausėmės muziejaus direktorės pavaduotojo, istoriko Juliaus .Kanarsko. Renginiui pasibaigus, atminčiai nusifotografavome parke, prie senojo ąžuolo, apjuosto Lietuvos vėliava. Vasario 16-ąją dalyvavome iškilmingoje eisenoje.
Eugenija Daniuk 6b klasės auklėtoja

Gegužė 2018