Jūs esate čia: Naujienos

Vasario 21 dieną mūsų mokyklą aplankė gana gausus būrys būsimų pirmokėlių iš skirtingų Kretingos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Vaikučiai, lydimi savo auklėtojų bei tėvelių, atkeliavo iš lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ bei „Žilvitis“, vaikų darželių „Eglutė“, „Pasaka“.

Salėje vaikus spalvingu ir linksmu šokiu „Varliukai“ pasitiko šokio mokytojos Jūratės Kiškienės jaunųjų šokėjų grupė. Vaikus pasveikino, padrąsino ir sėkmės linkėjo mokyklos direktorius Julius Gindulis bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimunda Viskontienė. Po trumpos programėlės salėje vaikai, lydimi pradinių klasių mokytojų, apsilankė įdomiausiose mokyklos edukacinėse erdvėse. Mokytoja J.Baltmiškienė savo kabinete būsimus pirmokėlius supažindino su mokykla, jos simbolika, trumpai papasakojo apie M.Daujotą.

Laboratorinį  bandymą su balionu vaikams žaismingai pademonstravo mokytoja N.Meškauskienė, na, o nuostabaus garsų pasaulio duris vaikučiams padėjo praverti muzikos mokytojai M.Trušauskaitė ir V.Volskis. Didžiulį įspūdį būsimiems pirmokėliams paliko mūsų mokyklos išmanioji klasė, kurioje vaikams viską išsamiai paaiškino bei 3D akinukus padėjo tinkamai užsidėti mokytojos J.Kniukštienė bei L.Žilinskienė. Mažieji mokyklos svečiai sporto salėje buvo pradžiuginti ir smagiomis sportinėmis užduotimis, kurias žaismingai paruošė ir pravedė mokytojas P.Mikaločius. Prie šio renginio organizavimo, užduočių rengimo savo kūrybiškumu bei gražiomis idėjomis prisidėjo ir kitos mokyklos pradinio ugdymo mokytojos.

Tikėtina, jog priešmokyklinukams mūsų mokykla paliko gerą įspūdį. Vaikai išėjo šypsodamiesi ir kalbėdamiesi apie naujus potyrius. Džiaugsimės, kai, per vasarą paaugę, šie vaikučiai rudenį sugrįš į mūsų mokyklą jau būdami pirmokėliais.

Renginio organizatoriai

Gegužė 2018