Jūs esate čia: Naujienos

Paskutinį kovo penktadienį 6a ir 6c klasių mokiniai paskyrė išvykai į Gargždų kino teatrą, kur dalyvavo projekte „Mokausi iš kino“. Juos lydėjo klasių vadovės Milda Trušauskaitė ir Jūratė Lukauskienė bei mokytoja padėjėja Virginija Petrauskienė. Pirmiausia mokiniai aplankė kino teatro muziejų, kuriame pamatė įvairiausios technikos, susijusios su kino filmų demonstravimu, senoviškų kino juostų, fotoaparatų ir kitų prietaisų, reikalingų filmų kūrimui ir rodymui. Čia jie susipažino su kino teatro aparatinės veikla, stebėjo, kaip paleidžiama kino juosta.

Po to šeštokai žiūrėjo filmą „Gerumo stebuklas“. Filmas, sukurtas pagal rašytojo R. J. Palacio to paties pavadinimo romaną, pasakoja apie naujoko berniuko išskirtinumą, ir kaip su tuo turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jo tėvai, sesuo bei mokytojai. Tai filmas apie gerumo svarbą ir neribojamą pasiaukojimą, apie tarpusavio santykius, bendravimo ypatumus, pagalbą ir supratimą, kad reikia padėti kitiems žmonėms. Geras, užjaučiantis ir nuolat kitiems pasiruošęs padėti išskirtinis berniukas galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje. Mokiniams filmas labai patiko, sukėlė daug emocijų ir pamąstymų apie gyvenimą, santykius su šeimos nariais ir draugais.

Jūratė Lukauskienė

Balandis 2018