Jūs esate čia: Naujienos

2018 m. balandžio 5 d. Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje  mokykloje  vyko rajoninis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Spalvotas pavasaris“.  Į renginį susirinko 28 pradinukai iš 10 švietimo įstaigų. Iš mažųjų skaitovų lūpų liejosi lietuvių poezija ir proza, neabejotinai nuoširdaus jausmo sušildyti lietuviški žodžiai. Konkurso dalyvius vertino  Kretingos rajono švietimo  švietimo centro direktoriaus  įsakymu sudaryta vertinimo komisija: pirmininkė A. Budrienė, Kretingos VšĮ Pranciškonų gimnazijos lietuvių k. mokytoja, J.Šidlauskienė,  Kretingos J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos lietuvių k. mokytoja ir D. Žiobakienė, M.Valančiaus viešosios bibliotekos vaikų literatūros sektoriaus vedėja. „Spalvoto pavasario“ nuotaiką kūrė Urtės Endružytės fleita atliekama muzika bei renginio vedėjų Livijos Urbanaitytės ir Ulos Gaubės inscenizacija apie pavasarį, kurį Ula, klausydamasi vaikų deklamuojamų eilėraščių bei skaitomų pasakojimų, piešė ant molberto ir, kaip renginio pabaigoje sušuko visi konkurso dalyviai, tikrai jį pažadino.

Rajoninio pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso nugalėtojai

1-2 klasių grupė

I vieta

Liucija Gaudutė, 1 klasė, Kretingos Simono Daukanto progimnazija (mokyt. Rasa Marciulevičienė)

Julius Verba, 1 klasė, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla (mokyt. Jolanta Agapova).

II vieta

Urtė Viršilaitė, 2 klasė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla (mokyt. Aldona Vaičiuvienė).

Jonas Augutis, 1 klasė, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla (mokyt. Alma Vaškevičienė).

III vieta

Sofija Gedvilaitė, 2 klasė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla (mokyt. Asta Šličienė).

Irina Starkutytė, 1 klasė, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija (mokyt. Ingrida Grikšienė).

Matas Jakutis, 2 klasė, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija (mokyt. Arina Jašinskienė).

3-4 klasių grupė

I vieta

Matas Raudonius, 4 klasė, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla (mokyt. Irena Raišuotienė).

Ula Virbalytė, 4 klasė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla (mokyt. Sotera Martusevičienė).

Austėja Rentauskaitė, 3 klasė, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla (mokyt. Irena Šleinienė).

II vieta

Liepa Lučauskaitė, 4 klasė, Kretingos Simono Daukanto progimnazija (mokyt. Inga Jonauskienė).

Auksė Martišiūtė, 3 klasė, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija, (mokyt. Aurelija Laureckienė).

III vieta

Urtė Endružytė, 4 klasė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla (mokyt. Nijolė Meškauskienė).

Deimantas Metrikis, Kretingos rajono Kartenos mokykla – daugiafunkcis centras (mokyt. Rima Bitautienė).

Dėkojame visiems dalyvavusiems! Sveikiname konkurso nugalėtojus!

Mokytoja Nijolė Meškauskienė

Balandis 2018