Jūs esate čia: Naujienos

Viena iš kultūrinės pažintinės ugdymo veiklos dienų, balandžio 13 diena, buvo skirta Žemei. 5d klasės mokiniai su klasės vadove Julija Šližiene nusprendė eiti pavasario ieškoti, jį nufotografuoti, pastebėti ir įvertinti žmogaus ekologinį pėdsaką. Saulėtą  penktadienio rytą iškeliavome  į Skulptūrų parką. Pakeliui stebėjome ne tik  pavasarėjančią  gamtą, bet ir ieškojome žmogaus ekologinių pėdsakų. Gražiai suartos dirvos, žaliuojantys žiemkenčių laukai, pavyzdingai  tvarkomos sodybos džiugino akį. Tačiau mėtėsi  gana daug šiukšlių.  Kada pagaliau žmonės supras, kad gamta – visų namai, o namuose juk nešiukšlinam!

Štai ir Skulptūrų parkas. Nuostabiai gražu! Šlaituose mėlynuoja žibuoklės, žydi geltonžiedės ir baltažiedės plukės, paprastieji rūteniai, pavasariniai švitriešiai, šalpusniai. Linksmai čiurlena upeliai, o jau paukščių čiulbėjimas! Pasistiprinę gražiai įrengtose poilsiavietėse, apžiūrėjome medines ir akmenines skulptūras, nufotografavome daug pavasario  vaizdų, palaipiojom stačiais šlaitais, pašokinėjom ant upelio akmenų, prisikvėpavom gaiviu oru.

Grįžome truputį pavargę, juk nuėjome 9,5 kilometro, o jei žingsniais – virš 15000! Tačiau nuovargis tikrai neužgožė patirtų įspūdžių.

Uršulė Dimgailaitė,
5d klasės mokinė