Jūs esate čia: Naujienos

Balandžio 19-21 dienomis teko puiki proga dalyvauti „eTwinning“ programos tarptautiniame profesinės raidos seminare Graikijoje, Salonikų mieste. Seminaro tema – apie kultūros paveldą, kuris yra labai svarbus kuriant Europos ateitį. 2018-ieji yra paskelbti Europos kultūros paveldo metais. Ne be reikalo tokiai temai buvo pasirinkta Graikija. Juk ši šalis – tai tikras istorijos lobynas, Senovės Graikijos palikuonė ir tuo pačiu Vakarų pasaulio  kultūros lopšys. Seminare dalyvavo apie 100 atstovų iš 24 Europos šalių.

Teorinė dalis ir pranešimai buvo naudingi tuo, kad suteikė daug informacijos apie kultūros paveldą, apie jo skirstymą į materialųjį, nematerialųjį, natūralųjį ir skaitmeninį, o darbas praktiniuose mokymuose suteikė žinių, kaip vykdyti eTwinning programos projektus, pateikė minčių ir idėjų apie įvairias veiklas ir priemones naudojamas užsiėmimų metu. Šio seminaro dėka suradome naujų draugų, projektų partnerių, dalijomės savo patirtimi. Jau trečius metus M. Daujoto mokyklos mokiniai dalyvauja eTwinning projektuose ir tai yra įdomi veikla. Jau įvykdyti projektai „Sveikos gyvensenos klubas“, „Sportas mano gyvenime“, o šiuo metu vykdomas  projektas „Ar pažįsti mano šalį?“

Jūratė Lukauskienė  anglų kalbos  mokytoja

Gegužė 2018