Jūs esate čia: Naujienos

Kiekviena mokykloje besimokanti klasė turi įdomių tradicijų, o tai reiškia, jog savo originalia veikla, renginiais, šventėmis bei gražiais pasiekimais kuria ne tik savą klasės istoriją, tačiau kasdien puslapį po puslapio rašo bendrą mokyklos bendruomenės istorijos knygą.

Prieš keletą dienų mes, „Mažųjų žurnalistų“ būrelio atstovai, buvome pakviesti į labai įdomią ir originalią šventę – tai yra į 4c klasės gimtadienį. Kaip minėjo šios klasės mokytoja Irena Navasaitienė, idėja būtent šitaip švęsti gimtadienį gimė dar pirmoje klasėje. Tuomet, būdami pirmokais, jie šventė savo klasės bendruomenės vienerių metukų gimtadienį, antroje  klasėje – dvejų, trečioje – trejų, o štai šiemet – jau ketverių metų klasės bendro gyvavimo sukaktį. Ta proga vaikai vieni kitiems sukuria įvairiausių užduočių, mįslių, klausimų, galvosūkių;  klasė  pasipuošia balionais ir, žinoma, nė vienas gimtadienis neapsieina be žvakutėm puošto  šventinio gimtadienio torto.

Tad sveikiname su gražiu gimtadieniu jus, mūsų bičiuliai ketvirtokai, linkime sėkmės  mokantis ir švenčiant J!

Parengė

„Mažųjų žurnalistų“ būrelio narės

Erika Vainutytė, 2a kl.

Alvita Grigalauskaitė 2a kl.

Ligita Kontaraitė, 2a kl.

Neda Jedenkutė  2a kl.
Rugsėjis 2017