Jūs esate čia: Naujienos
Lapkričio 16 dieną 341 Lietuvos mokyklose vyko Tarptautinei tolerancijos dienai skirta pilietinė akcija „Tolerancija Pasauliui“. Akcijos „Tolerancija pasauliui“ surinkti žodžiai -  puiki medžiaga diskusijoms.
16-18d. mokykloje vyks skirtos šiai temai valandėlės. Jas veda mokinių tarybos nariai. Jie savarankiškai rinko medžiagą, konsultavosi su mokytojais.
Psichologė I.Targonskienė kartu su mokytoja J.Šližiene pravedė renginį prie apskrito stalo „Aš tarp žmonių“.
Lapkričio 19-20 d. tarybos nariai praves forumus „Tolerancija pasauliui“ 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams.

„Tolerancija Pasauliui“ akcijos metu įvairiose Lietuvos mokyklose mokiniai formuos raidę T. Šalia padarytos raidės jie stovės kartu su mokytojais. Visi praeinantiems pasakos apie minimos dienos svarbą. Praeinantiems bendruomenės nariams bus dalinamos T formos skrajutės. Gavę skrajutes praeiviai užrašys Tolerancijos žodžio sinonimą, talpins į specialią dėžutę. Vėliau bus išrenkami populiariausi ant skrajučių surašyti šio žodžio sinonimai.

Tolerancijos, kaip elgesio modelio ir aktyvios pilietinės pozicijos svarba kiekvienais metais primenama neatsitiktinai. Deja su nepakantumu, smurtu, žmogaus teisių pažeidinėjimais susiduriame visur: namuose ir viešose vietose, mokyklose ir gatvėse. Todėl kalbėti apie toleranciją, skiepyti ją moksleiviams, ugdytis pačiam – be galo svarbu. Visuomenė nuolat keičiasi,  ir mes turime prie pokyčių prisitaikyti.

Mokinių tarybos koordinatorė
E.Daniuk