Jūs esate čia: Administracinė informacija Vadovų darbotvarkės
  Vadovų darbotvarkės
Vadovų darbotvarkės spalio 02 - 06 (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 9 00 val. dalyvauja direktorių tarybos narių pasitarime švietimo skyriuje. 14 00 val. dalyvauja mokyklos tarybos posėdyje. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, padagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, padagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės spalio 09 - 13 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.13 00 val. dalyvauja susitikime dėl mokytojų kvalifikacijos tobulinimo. 17 30 val. dalyvauja 1 - 4 kl. mokinių tėvų susirinkime. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 17 30 val. dalyvauja 5 - 10 kl.mokinių tėvų susirinkime. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės spalio 16 - 20d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 9 00 val. dalyvauja direktorių pasitarime. Darbas su dokumentais.
pedagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės spalio 23 - 27d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.
Vadovų darbotvarkės spalio 30 - 31 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 14 00 val. dalyvauja mokyklos tarybos posėdyje.

Informacija atnaujinta: 2017-09-29, 11:29:12
Spalis 2017