Jūs esate čia: Administracinė informacija Vadovų darbotvarkės
  Vadovų darbotvarkės
Vadovų darbotvarkės gegužės 02-05d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis

Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės gegužės 08- 12 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 13 00 val. dalyvauja mokyklos VGK posėdyje. 15 00 val. dalyvauja pasitarime dėl VBEvykdymo.

Vadovų darbotvarkės gegužės 15-19 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 8 30  val. dalyvauja direktorių pasitarime. Darbas su dokumentais.
pedagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės gegužės 22 - 26 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 10 00 val. dalyvauja administracijos pasitarime. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.15 00 val. dalyvauja mokytojų susirinkime. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.
Vadovų darbotvarkės gegužės 29 - 31 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 14 00 val.dalyvauja mokytojų tarybos posėdyje. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 14 00 val. dalyvauja mokyklos tarybos posėdyje. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. .

Informacija atnaujinta: 2017-05-05, 07:35:28
Gegužė 2017