Jūs esate čia: Administracinė informacija Vadovų darbotvarkės
  Vadovų darbotvarkės
Vadovų darbotvarkės gegužės 01-04 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis

Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 15 00 val. dalyvauja pasitarime dėl VBE vykdymo. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės gegužės 07-11 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 9 00 val. dalyvauja direktorių tarybos posėdyje. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 10 00 val. dalyvauja konferencijoje švietimo centre. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės gegužės  14 - 18d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. 9 00 val. dalyvauja direktorių pasitarime. Darbas su dokumentais.
pedagoginės priežiūros vykdymas.
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.10 00 val. dalyvauja seminare Klaipėdoje dėl etatinio mokytojų apmokėjimo. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.

Vadovų darbotvarkės gegužės 21 - 25 d. (galimi pakeitimai)
Julius Gindulis
Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.10 00 val. dalyvauja Vilniuje konferencijoje. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas. Darbas su dokumentais, pedagoginės priežiūros vykdymas.
Vadovų darbotvarkės gegužės 28 - 31 d. (galimi pakeitimai)

Informacija atnaujinta: 2018-05-09, 12:06:03
Gegužė 2018