Neįgaliesiems: Didinti tekstą | mažinti

    Šią žiemą gamta mums dovanojo labai įvairius ir permainingus orus: gana rudeniška žiemos pradžia, pakankamai gausus snygis ir šaltukas sausyje, na ir pavasariškos gamtos išdaigos vasario viduryje, kai visus nustebino pražydusios pirmosios snieguolės, sugrįžę kai kurių rūšių paukščiai, teigiama temperatūra ir pan.


    Kad ir kokios nepastovios oro sąlygos buvo šią žiemą, mažieji dvaro parko bičiuliai (4a klasės mokiniai, mokytoja R.Zulumskytė-Trumpenskienė) uoliai rūpinosi mūsų krašte žiemojančiais sparnuočiais ir stengėsi, kad netrūktų maisto paukčių „kavinėse“ – lesyklose. Ne vieną pasaulio pažinimo pamoką vykdėme Kretingos muziejaus dvaro parke. Vaikai atsinešę iš namų įvairių kruopų, trupinių, sėklų, džiovintų uogų vis aplankydavo lesyklėles, taip rūpindamiesi paukštelių maisto atsargomis šaltuoju žiemos periodu. Džiugu, kad lesindami sparnuočius, matydami jų gausą ir įvairovę, atlikdami užduotis prie edukacinio terminalo muziejaus senųjų amatų centre, vaikai tuo pačiu turtina ir savo pasaulio pažinimo žinias. Jau antrus metus lesyklą turime prisitvirtinę ir prie savo klasės lango, kur stebime, kaip sėkliukes lesa zylės, žaliukės, balandžiai ir net kėkštai.
    Tikėtina, jog vaikų maži, bet prasmingi darbeliai, ugdo vaikuose jautrumą, pareigos ir atsakomybės jausmą rūpinantis gamta ir jos išsaugojimu.

4a klasės mokiniai,
būrelio „Info klubas“ nariai

Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
Vilniaus g.12, LT-97108 Kretinga
Tel: 8 657 161 15
El. p.: 
info@daujotomokykla.lt

IKT kordinatorius
Mindaugas Razma
tel. 8 698 12458
el. paštas mindaugas.razma@daujotomokykla.lt
Informatika pradiniame ugdyme
1
__________________

 


__________________

___________________
Lietuvos mokyklų žaidynes
___________________

___________________

___________________
Informacija apie projektą
___________________
Lyderiu laikas
Informacija apie projektą
___________________
VšĮ Švietimo tinklas
Saugesnis Internetas
Drąsinkime ateitį
Nacionalinis egzaminų centras
___________________
LT banner2 7454
___________________
Limk
____________________
Aikos
___________________