Paskutinę mokslo metų dieną Marijono Daujoto progimnazijoje organizuota gabių mokinių šventė. Į ją buvo pakviesti geriausių laimėjimų per 2018-2019 mokslo metus pasiekę mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Padėkos, pasveikinimo žodį moksleiviams, jų tėveliams, mokytojams tarė progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l.e. direktoriaus pareigas Raimunda Viskontienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Račinskienė. Džiaugtis tikrai yra kuo. Gražių ir svarių laimėjimų per šiuos mokslo metus pasiekė mūsų mokyklos mokiniai rajoninėse, respublikinėse olimpiadose, konkursuose. Gausus būrys mokinių apdovanoti padėkos raštais už labai gerą mokymąsi bei asmeninius pasiekimus. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Račinskienė kalbėjo: „Talentingi ir gabūs vaikai - didžiausias Lietuvos turtas. Jūs, mieli mokiniai, turtingi prasmingais darbais, reikšmingais pasiekimais, kupini ieškojimų nerimo ir atradimų džiaugsmo. Jūs kuriate mūsų mokyklos istoriją. Puikūs jūsų pasiekimai – didžiausia dovana mokytojams, tėvams bei bendruomenei “.

Marijono Daujoto progimnazijos Padėkos raštais apdovanoti 5a klasės mokiniai Rokas Kantaras, Elzė Preikšaitytė, Laurynas Ulčinskas, Vesta Petreikytė; 5b klasės mokiniai Adriana Andrikaitytė, Darius Vendelis, Tautvydė Kudarauskaitė; 5c klasės mokiniai Akvilė Kusaitė, Urtė Endriužytė, Ula Gaubė, Vytautas Šakirzianovas, Gytis Valanta, Justė Abelkytė, Mantvydas Latvis, Vaiva Trumpenskaitė, Vilija Narkutė; 6a klasės mokiniai Augustė Kniukštaitė, Laurynas Gulbinas, Leila Kriukaitė, Sandra Vaičiūtė, Ernestas Pazdrazdis, Ąžuolas Joniuškis; 6d klasės mokinė Ieva Valantaitė; 7a klasės mokiniai Vilius Zeigis, Dominykas Miežetis, Nedas Stropus; 7c klasės mokinys Gintautas Žutautas; 8a klasės mokinė Laura Gedgaudaitė; 8b klasės mokinės Gytė Pušinskaitė ir Klaudija Kartevičiūtė; 8c klasės mokinė Laura Žebrauskaitė. Padėkos raštas įteiktas ir mokyklą respublikoje garsinusiam, daugybę per šiuos mokslo metus apdovanojimų ir diplomų pelniusiam šiuolaikinio šokio kolektyvui „Instinktas“. Jo vadovas – Paulius Vaitkevičius.

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas
1.  8.00 8.45
2.  8.55 9.40
3.  9.55 10.40