Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius organizavo Kretingos rajono mokinių kūrybinių darbų piešinių – plakatų konkursą „Mes – prieš korupciją“. Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į plintančią korupciją, ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai: Deimantė Knystautaitė, Ąžuolas Joniuškis, Dominykas Miežetis, Elija Urniežiūtė ir Goda Burbaitė, kurie savo darbuose pabandė perteikti jų požiūrį į esamą problemą. Mokiniai galėjo pasirinki jiems aktualią darbo tematiką, kurių buvo net penkios: žiniasklaidos papirkimas; piktnaudžiavimas tarnyba; pranešimų atsakingoms institucijos apie galimai nusikalstamas veiklas skatinimas; korupcija sporte; prekiavimas įtaka. Susidomėjimo ir įvertinimo susilaukė visi darbai, o Ąžuolo Joniuškio darbas „Marionetė“ tapo konkurso nominacijos „Prekiavimas įtaka“ laimėtoju. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokinių pasiekimais, sveikiname juos ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius