Kretingos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius organizavo Kretingos rajono mokinių kūrybinių darbų piešinių – plakatų konkursą „Mes – prieš korupciją“. Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į plintančią korupciją, ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai: Deimantė Knystautaitė, Ąžuolas Joniuškis, Dominykas Miežetis, Elija Urniežiūtė ir Goda Burbaitė, kurie savo darbuose pabandė perteikti jų požiūrį į esamą problemą. Mokiniai galėjo pasirinki jiems aktualią darbo tematiką, kurių buvo net penkios: žiniasklaidos papirkimas; piktnaudžiavimas tarnyba; pranešimų atsakingoms institucijos apie galimai nusikalstamas veiklas skatinimas; korupcija sporte; prekiavimas įtaka. Susidomėjimo ir įvertinimo susilaukė visi darbai, o Ąžuolo Joniuškio darbas „Marionetė“ tapo konkurso nominacijos „Prekiavimas įtaka“ laimėtoju. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokinių pasiekimais, sveikiname juos ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

IKT kordinatorius