Didžiuojamės savo progimnazija – 2018 metais, kai laukėme jubiliejinės Vasario 16-osios, kai džiaugsmingai šventėme Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ąsias metines, savo mokyklą apšvietėme Trispalve. Ji iš tolo švietė, o mes sulaukėme ir pritarimo, ir palaikymo – juk mokykla ant sankryžos, jos puošyba visiems išsyk į akis krito. Be galo buvo gera matyti, kaip greit mūsų idėja prigijo, kaip ėmė apšviesta Trispalve puoštis visas miestas. Šiemet, laukdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ojo jubiliejaus, mes irgi vieni pirmųjų puošiame mokyklos aplinką tautiniais akcentais. Praeivių akį traukia trispalvės vilties tulpės, vedančios į mokyklą. Jas, vadovaujami technologijų ir dailės mokytojų, pagaminome patys. Džiugina ir trys vėjo malūnėliai, kurie nudažyti mūsų tautinės vėliavos spalvomis. Užeikite į mokyklos fojė – ten išvysite, koks gražus ir prasmingas pano puošia centrinę sieną. Į klases palydi Laisvės pranašai – paukščiai, kuriuos irgi padarėme patys. Smagu matyti, kai mūsų progimnazijos moksleiviai šalia mokyklos herbo uniforminio švarko atlape segi Trispalvę. Kiekviena klasė stengiasi kuo išradingiau pasipuošti Laisvės jubiliejui.

Jaunųjų žurnalistų būrelio informacija

Pamoka  Pamokų, pertraukų laikas