Ar žinote, kad vienai tonai biuro popieriaus pagaminti sunaudojami maždaug 24 medžiai? Ir kad pasaulyje popieriaus gamybai per metus Amazonės miškų išpjaunama tokio dydžio teritorija, kaip trys Lietuvos. O kaip išsaugoti pasaulio „plaučius“, kad būtų, kas išvalo mūsų orą ir gamina mums deguonį? Tokius ir panašius klausimus 5a klasės mokiniams kėlė integruotos dailės ir gamtos ir žmogaus pamokos metu mokytojos Onutė Viskontienė ir Julija Šližienė. Mokiniai aktyviai įsitraukė į aktualią diskusiją, kurios metu pademonstravo savo ekologinį sąmoningumą. Įrodydami, kad ne tik žodžiais, bet ir darbais rūpinasi gamta, kartu su mokytojomis iš antrinių žaliavų pagamino popieriaus, kurį vėliau panaudos dailės pamokose.

šį projektą remia Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas

KK projekto logo

„Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis"

IKT koordinatorius